• Depota Raf Sistemleri
  Resmi web Sitesidir.

 • İLETİŞİM

  +90 (312) 815 24 44

 • E MAİL

  info@depotaraf.com.tr

 • SATIŞ - PROJE

  +90 (312) 815 24 44

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
+90 (312) 815 24 44
 • Facebook

Hafif Yük rafı Ankara

HAFİF YÜK RAFI ANKARA

Hafif Yük Raf Sistemleri Hafif Yük Rafları, küçük ve orta ölçekli ürünlerin el ile istiflenmesinde kullanılır. Şık Tasarımı, Modüler ( sökülüp, takılabilen ) olması sebebi ile depolarda kullanımının yanı sıra perakende mağazacılıkta da çok tercih edilen depo raf sistemidir. Kolaylıkla montajı yapılabilir. Depolar da hafif ve orta ölçekli yüklerde taşıma kapasitesi en yüksek depo raf sistemlerinden birisidir.

AVANTAJ VE ÖZELLİKLERİ


Depo Raf sisteminde ürünlerin gruplandırılması ve istiflenmesi, istenildiğinde ürüne ulaşılması oldukça kolaydır. Depo Raf Sisteminin bu özelliği ürününün hazırlanması ve teslimat süresi açısından avantaj sağlamaktadır.

Depo Raf sistemin de kullanılan ayak dikmeleri, profilden ve özel şekillendirilmiş sacdan imal edilmek üzere iki farklı alternatif şeklinde ihtiyaç sahibine sunulur.

Depo Raf sistemi, ilave aksesuarlar (delikli panel, seperatör, küçük parça gözleri, askılık demirleri vs.) yardımı ile mağazalarda ürün teşhirinde de kullanılabilir.

Depo Raflar, modüler ( Sökülüp, takılabilen ) bir yapıya sahiptir. Gerektiği takdirde depo raflar bulunduğu alandan sökülüp başka bir alana taşınıp, rahatlıkla kurulabilir.

Depo Raf Sisteminde, ayak, taşıyıcı ve tabla standart ölçü aralıkları oldukça geniştir. Bu sayede stoklanan ürünlerin raf sistemine uyumu sağlanmış olunur ve işletmenin depolama ihtiyacı tam olarak karşılanır.

Depo Rafları Mukavemetli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Depolanan ürünlerin güvenli bir şekilde stok edilmesini sağlar.

Depo Raf sisteminde kullanılan ürünlerin tamamı elektro statik toz fırın boyalıdır.

Hafif Yük Rafı Ankara

Kalite İlkelerimiz

depota raf sistemleri

referanslarımızı inceleyin

 • Daha fazlası için, BİZE ULAŞIN

  -Tel- +90 (312) 815 24 44
  Fax- :+90 (312) 815 24 55
  info@depotaraf.com.tr