• Depota Raf Sistemleri
  Resmi web Sitesidir.

 • İLETİŞİM

  +90 (312) 815 24 44

 • E MAİL

  info@depotaraf.com.tr

 • SATIŞ - PROJE

  +90 (312) 815 24 44

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
+90 (312) 815 24 44
 • Facebook

Ağır Yük rafı Ankara

AĞIR YÜK RAFI ANKARA

AĞIR YÜK RAF SİSTEMLERİ ( Depo Raf Sistemleri )


Ağır yük raf sistemleri, modüler, ergonomik yapısı ve kullanım fonksiyonlarının zenginliği sayesinde en çok tercih edilen ve depolarda kullanılan depo raf sistemidir. Adından da anlaşılacağı gibi bu raf sistemi ağır ürün stokları, özellikle de paletli yüklemelerde tercih edilir. Palet istifleme rafları veya palet rafları gibi adlarla da kullanılır.

AVANTAJ VE ÖZELLİKLERİ


Depo Raflar, modüler ( Sökülüp, takılabilen ) bir yapıya sahiptir. Gerektiği takdirde Depo raflar bulunduğu alandan sökülüp başka bir alana taşınıp, rahatlıkla kurulur.

Depo Raflarında özel form verilerek mukavemeti artırılmış ayakların üzerinde bulunan delikler sayesinde depo raf taşıyıcılarının yüksekliği stoklanan ürün cinsine göre ayarlanabilir.

Depo Raf Sisteminde, taşıyıcı ile ayaklar arasında emniyeti sağlayan sabitleme pimleri, ayaklarda yere sabitlemede kullanılan dübeller ve rafları birbirine bağlayan statik gergiler sayesinde modüler sistemde gerekli olan güvenlik koşullarını fazlası ile karşılar.

Depo raflarında değişik aksesuar ve aparatlar sayesinde ürün, şartlara uygun şekilde ister el ile ister değişik koruma ve stoklama kutuları ile de depolanabilir.

Depo Raf Sisteminde, Ayak, taşıyıcı ve tabla standart ölçü aralıkları oldukça geniştir. Bu sayede stoklanan ürünlerin depo raf sistemine uyumu sağlanmış olunur ve işletmenin depolama ihtiyacı tam olarak karşılanır.

Depo Raf Sistemi, Folklift aracı ile yükleme ve boşaltma yapılmaya uygundur.

Depo Raf sisteminde kullanılan ürünlerin tamamı elektro statik toz fırın boyalıdır.

Ağır Yük Rafı Ankara

Kalite İlkelerimiz

depota raf sistemleri

referanslarımızı inceleyin

 • Daha fazlası için, BİZE ULAŞIN

  -Tel- +90 (312) 815 24 44
  Fax- :+90 (312) 815 24 55
  info@depotaraf.com.tr